Logo Tulikivi
Telefón : +421 904 945 888, Email: info@talc.sk
Telefón : +421 904 945 888,
Email: info@talc.sk

Modelový rad Tulikivi Lamu

Lamu je krbová pec s moderným tvarom kopírujúcim tvar najobľúbenejších akumulačných pecí Raita a Saramo. Jej unikátnosť je v tom, že ohnisko má presklené do oboch strán. Je ideálna do veľkých miestností, kde môže sálať teplo ako do jednej tak aj do druhej strany. Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka s presklením na obe strany, ktorá je obložená masívnymi mastencovými blokmi s minimálnym počtom spojov. Táto modelová rada funguje na princípe kombinácie teplovzdušného spôsobu vykurovania krbovou vložkou a sálavého spôsobu vykurovania nahriatymi mastencovými blokmi na povrchu. Akumulačná schopnosť sa dá navýšiť vložením mastencovej masy nad ohnisko. V ponuke sú 2 výškové varianty 140cm a 180cm vysoké. Na výber sú dostupné tri povrchové úpravy Classic – hladký mastencový povrch, Grafia – povrch opracovaný vodným lúčom, Nobile – celoplošne opracovaný povrch vodným lúčom. Na kúrenie je možné použiť drevo a brikety. Krbovú pec je možné postaviť s pripojením na externý prívod vzduchu a rovnako aj s prívodom vzduchu z interiéru.


Varianty modelového radu Lamu


Kolekcia ľahkých krbových pecí Tulikivi

Krbové pece, alebo krbové kachle fungujú na princípe kombinácie sálavého a teplovzdušného spôsobu vykurovania. Ohnisko a vnútro je tvorené špeciálne upravenou krbovou vložkou na ktorú sa upevňuje masívny vonkajší plášť z mastenca. Ich menovitý výkon je vyšší ako u akumulačných pecí a akumulačná schopnosť nižšia. Sú vhodné hlavne do priestorov, ktoré nie sú trvalo obývané a je žiadané, aby menovitý výkon spotrebiča bol vyšší.

Variabilita dizajnu a prevedení je široká od rustikálneho vzhľadu až po moderný s rohovým, alebo obojstranným presklením ohniska.


Možnosti kolekcie ľahkých krbových pecí Tulikivi

Krbové kachle Tulikivi Kaira 6

Kaira

Ako jediná z ponuky Tulikivi má Kaira valcový tvar. Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka, ktorá je obložená mastencovými blokmi. Táto modelová rada funguje na princípe kombinácie teplovzdušného a sálavého spôsobu vykurovania. V ponuke sú 3 výškové varianty v rozmedzí 150 – 180cm.

Ako jediná z ponuky Tulikivi má Kaira valcový tvar. Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka, ktorá je obložená mastencovými blokmi. Táto modelová rada funguje na princípe kombinácie teplovzdušného spôsobu vykurovania kovovým jadrom a sálavého spôsobu vykurovania nahriatymi mastencovými blokmi na povrchu. Akumulačná schopnosť sa dá navýšiť vložením mastencovej masy nad ohnisko. V ponuke sú 3 výškové varianty v rozmedzí 150 – 180cm. Na kúrenie je možné použiť drevo a brikety. Krbovú pec je možné postaviť s pripojením na externý prívod vzduchu a rovnako aj s prívodom vzduchu z interiéru.

zistiť viac »
Kaira
Krbové kachle Tulikivi Henka 18 Classic

Henka

Tulikivi Henka je moderná krbová pec s tvarom kopírujúcim tvary obľúbených akumulačných pecí . Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka, ktorá je obložená mastencovými blokmi. V ponuke sú 2 výškové varianty v 140 a 180cm výške a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile.

Tulikivi Henka je moderná krbová pec s tvarom kopírujúcim tvary obľúbených akumulačných pecí Raita, Saramo, Valkia. Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka, ktorá je obložená mastencovými blokmi. Táto modelová rada funguje na princípe kombinácie teplovzdušného spôsobu vykurovania krbovou vložkou a sálavého spôsobu vykurovania nahriatymi mastencovými blokmi na povrchu. Akumulačná schopnosť sa dá navýšiť vložením mastencovej masy nad ohnisko. V ponuke sú 2 výškové varianty v 140 a 180cm výške a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile.

zistiť viac »
Henka
Krbové kachle Tulikivi Jokka L 18 Nobile

Jokka

Jokka je krbová pec s moderným tvarom a rohovým presklením ohniska. Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka, ktorá je obložená mastencovými blokmi. V ponuke sú 2 výškové varianty 140cm a 180cm vysoké a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile. Rohové presklenie ohniska je voliteľné do oboch strán.

Jokka je krbová pec s moderným tvarom a rohovým presklením ohniska v tvare L. Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka, ktorá je obložená mastencovými blokmi s minimálnym počtom spojov. Táto modelová rada funguje na princípe kombinácie teplovzdušného spôsobu vykurovania krbovou vložkou a sálavého spôsobu vykurovania nahriatymi mastencovými blokmi na povrchu. Akumulačná schopnosť sa dá navýšiť vložením mastencovej masy nad ohnisko. V ponuke sú 2 výškové varianty 140cm a 180cm vysoké a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile. Rohové presklenie ohniska je voliteľné do oboch strán.

zistiť viac »
Jokka
Krbové kachle Tulikivi Kammi 18 Nobile

Kammi

Kammi je krbová pec s moderným tvarom s úzkym prevedením. Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka, ktorá je obložená mastencovými blokmi s minimálnym počtom spojov. V ponuke sú 2 výškové varianty 140cm a 180cm vysoké a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile.

Kammi je krbová pec s moderným tvarom s úzkym prevedením. Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka, ktorá je obložená mastencovými blokmi s minimálnym počtom spojov. Táto modelová rada funguje na princípe kombinácie teplovzdušného spôsobu vykurovania krbovou vložkou a sálavého spôsobu vykurovania nahriatymi mastencovými blokmi na povrchu. Akumulačná schopnosť sa dá navýšiť vložením mastencovej masy nad ohnisko. V ponuke sú 2 výškové varianty 140cm a 180cm vysoké a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile.

zistiť viac »
Kammi
Krbové kachle Tulikivi Lamu 14 Grafia

Lamu

Lamu je krbová pec s moderným tvarom kopírujúcim tvar najobľúbenejších akumulačných pecí Raita a Saramo. Lamu je zaujímavá tým, že ohnisko má presklené do oboch strán. V ponuke sú 2 výškové varianty 140cm a 180cm vysoké a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile.

Lamu je krbová pec s moderným tvarom kopírujúcim tvar najobľúbenejších akumulačných pecí Raita a Saramo. Jej unikátnosť je v tom, že ohnisko má presklené do oboch strán. Je ideálna do veľkých miestností, kde môže sálať teplo ako do jednej tak aj do druhej strany. Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka s presklením na obe strany, ktorá je obložená masívnymi mastencovými blokmi s minimálnym počtom spojov. Akumulačná schopnosť sa dá navýšiť vložením mastencovej masy nad ohnisko. V ponuke sú 2 výškové varianty 140cm a 180cm vysoké a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile.

zistiť viac »
Lamu
Krbové kachle Tulikivi Juva 18 Nobile

Juva

Krbová pec Juva má veľké presklené dvierka v tvare U, ktoré umožňujú vidieť hru plameňov v ohnisku z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti. Juva je dostupná v dvoch veľkostiach s rôznou výškou a v štyroch rôznych povrchových úpravách mastencového plášťa.

Krbová pec Juva má veľké presklené dvierka v tvare U, ktoré umožňujú vidieť hru plameňov v ohnisku z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti. Vďaka svojmu tvaru sa perfektne hodí ako delič miestnosti napríklad ak by sa postavila medzi obývaciu miestnosť a kuchyňu. Obsluha pece je veľmi jednoduchá vďaka vertikálne otvárateľným dvierkam, ktoré sa elegantne zasúvajú do mastencového plášťa. Juva je dostupná v dvoch veľkostiach s rôznou výškou a v štyroch rôznych povrchových úpravách mastencového plášťa.

zistiť viac »
Juva
Krbové kachle Tulikivi Kelo 18 Nobile

Kelo

Vysoká pravouhlá pec s rohovým presklením ohniska bola navrhnutá pre umiestnenia v rohoch miestností. Vďaka svojím malým rozmerom sa hodí aj do menších priestorov. Na výber sú štyri povrchové prevedenia.

Vysoká pravouhlá pec s rohovým presklením ohniska bola navrhnutá pre umiestnenia v rohoch miestností. Vďaka svojím malým rozmerom sa hodí aj do menších priestorov. Dvierka ohniska sú rohové a otvárajú sa celé, preto je ľahké prikladať drevo a oheň je vidieť aj z diaľky. Dvierka sa dajú inštalovať ako pre pravo rukých, tak aj ľavo rukých užívateľov. Na výber sú štyri povrchové prevedenia.

zistiť viac »
Kelo
Krbové kachle Tulikivi Lako 18 Nobile

Lako

Krbová pec Lako sa najviac hodí s umiestnením priamo na stene. Jej ohnisko je presklené z troch strán a umožňuje pohľad na oheň z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti. Na výber sú štyri rôzne povrchové úpravy mastencového plášťa.

Krbová pec Lako sa najviac hodí s umiestnením priamo na stene. Jej ohnisko je presklené z troch strán a umožňuje pohľad na oheň z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti. Najlepší pohľad je však z čela, pretože šírka presklenia je až 80cm. Dvierka ohniska sa ľahko vertikálne otvárajú, preto nemusí byť v okolí pece ešte navyše priestor na ich otváranie a manipuláciu. Na výber sú štyri rôzne povrchové úpravy mastencového plášťa.

zistiť viac »
Lako

Sídlo a showroom Podbrezová

TALC s.r.o.,
Štiavnička 673/77,
976 81 Podbrezová

Telefón:
+421 904 945 888
+421 904 945 777

Email:
info@talc.sk

Showroom Pezinok

TALC s.r.o.,
Bernolákova 2,
902 01 Pezinok

Telefón:
+421 911 673 771
+421 904 945 888

Email:
info-ba@talc.sk