Logo Tulikivi
Telefón : +421 904 945 888, Email: info@talc.sk
Telefón : +421 904 945 888,
Email: info@talc.sk

Modelový rad Tulikivi Lako

Krbová pec Lako sa najviac hodí s umiestnením priamo na stene. Jej ohnisko je presklené z troch strán a umožňuje pohľad na oheň z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti. Najlepší pohľad je však z čela, pretože šírka presklenia je až 80cm. Dvierka ohniska sa ľahko vertikálne otvárajú, preto nemusí byť v okolí pece ešte navyše priestor na ich otváranie a manipuláciu. Na výber sú štyri rôzne povrchové úpravy mastencového plášťa.


Varianty modelového radu Lako


Kolekcia krbových kachlí Tulikivi Pielinen

Krbové pece, alebo krbové kachle fungujú na princípe kombinácie sálavého a teplovzdušného spôsobu vykurovania. Ohnisko a vnútro je tvorené špeciálne upravenou krbovou vložkou na ktorú sa upevňuje masívny vonkajší plášť z mastenca. Ich menovitý výkon je vyšší ako u akumulačných pecí a akumulačná schopnosť nižšia. Sú vhodné hlavne do priestorov, ktoré nie sú trvalo obývané a je žiadané, aby menovitý výkon spotrebiča bol vyšší.

Variabilita dizajnu a prevedení je široká od rustikálneho vzhľadu až po moderný s rohovým, alebo obojstranným presklením ohniska.


Možnosti kolekcie krbových kachlí Tulikivi Pielinen

Krbové kachle Tulikivi Henka 18 Classic

Henka

Tulikivi Henka je moderná krbová pec s tvarom kopírujúcim tvary obľúbených akumulačných pecí . Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka, ktorá je obložená mastencovými blokmi. V ponuke sú 2 výškové varianty v 140 a 180cm výške a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile.

Tulikivi Henka je moderná krbová pec s tvarom kopírujúcim tvary obľúbených akumulačných pecí Raita, Saramo. Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka, ktorá je obložená mastencovými blokmi. Táto modelová rada funguje na princípe kombinácie teplovzdušného spôsobu vykurovania krbovou vložkou a sálavého spôsobu vykurovania nahriatymi mastencovými blokmi na povrchu. Akumulačná schopnosť sa dá navýšiť vložením mastencovej masy nad ohnisko. V ponuke sú 2 výškové varianty v 140 a 180cm výške a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile.

zistiť viac »
Henka
Krbové kachle Tulikivi Jokka L 18 Nobile

Jokka

Jokka je krbová pec s moderným tvarom a rohovým presklením ohniska. Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka, ktorá je obložená mastencovými blokmi. V ponuke sú 2 výškové varianty 140cm a 180cm vysoké a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile. Rohové presklenie ohniska je voliteľné do oboch strán.

Jokka je krbová pec s moderným tvarom a rohovým presklením ohniska v tvare L. Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka, ktorá je obložená mastencovými blokmi s minimálnym počtom spojov. Táto modelová rada funguje na princípe kombinácie teplovzdušného spôsobu vykurovania krbovou vložkou a sálavého spôsobu vykurovania nahriatymi mastencovými blokmi na povrchu. Akumulačná schopnosť sa dá navýšiť vložením mastencovej masy nad ohnisko. V ponuke sú 2 výškové varianty 140cm a 180cm vysoké a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile. Rohové presklenie ohniska je voliteľné do oboch strán.

zistiť viac »
Jokka
Krbové kachle Tulikivi Kammi 18 Nobile

Kammi

Kammi je krbová pec s moderným tvarom s úzkym prevedením. Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka, ktorá je obložená mastencovými blokmi s minimálnym počtom spojov. V ponuke sú 2 výškové varianty 140cm a 180cm vysoké a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile.

Kammi je krbová pec s moderným tvarom s úzkym prevedením. Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka, ktorá je obložená mastencovými blokmi s minimálnym počtom spojov. Táto modelová rada funguje na princípe kombinácie teplovzdušného spôsobu vykurovania krbovou vložkou a sálavého spôsobu vykurovania nahriatymi mastencovými blokmi na povrchu. Akumulačná schopnosť sa dá navýšiť vložením mastencovej masy nad ohnisko. V ponuke sú 2 výškové varianty 140cm a 180cm vysoké a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile.

zistiť viac »
Kammi
Krbové kachle Tulikivi Lako 18 Nobile

Lako

Krbová pec Lako sa najviac hodí s umiestnením priamo na stene. Jej ohnisko je presklené z troch strán a umožňuje pohľad na oheň z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti. Na výber sú štyri rôzne povrchové úpravy mastencového plášťa.

Krbová pec Lako sa najviac hodí s umiestnením priamo na stene. Jej ohnisko je presklené z troch strán a umožňuje pohľad na oheň z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti. Najlepší pohľad je však z čela, pretože šírka presklenia je až 80cm. Dvierka ohniska sa ľahko vertikálne otvárajú, preto nemusí byť v okolí pece ešte navyše priestor na ich otváranie a manipuláciu. Na výber sú štyri rôzne povrchové úpravy mastencového plášťa.

zistiť viac »
Lako
Krbové kachle Tulikivi Lamu 14 Grafia

Lamu

Lamu je krbová pec s moderným tvarom kopírujúcim tvar najobľúbenejších akumulačných pecí Raita a Saramo. Lamu je zaujímavá tým, že ohnisko má presklené do oboch strán. V ponuke sú 2 výškové varianty 140cm a 180cm vysoké a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile.

Lamu je krbová pec s moderným tvarom kopírujúcim tvar najobľúbenejších akumulačných pecí Raita a Saramo. Jej unikátnosť je v tom, že ohnisko má presklené do oboch strán. Je ideálna do veľkých miestností, kde môže sálať teplo ako do jednej tak aj do druhej strany. Vo vnútri je zabudovaná krbová vložka s presklením na obe strany, ktorá je obložená masívnymi mastencovými blokmi s minimálnym počtom spojov. Akumulačná schopnosť sa dá navýšiť vložením mastencovej masy nad ohnisko. V ponuke sú 2 výškové varianty 140cm a 180cm vysoké a tri povrchové úpravy Classic, Grafia a Nobile.

zistiť viac »
Lamu
Krbové kachle Tulikivi Mella 18 Classic

Mella

Tulikivi Mella je výkonom naozajstný obor medzi krbovými pecami. Má väčšie ohnisko ako jej predchodcovia a rovnako aj väčšie rozmery, vďaka čomu je jej výkon a akumulačná schopnosť vyššia. Mella je dostupná v dvoch výškových prevedeniach 1450mm a 1900mm a v štyroch povrchových úpravách Classic, Grafia, Nobile a Unica.

Tulikivi Mella je výkonom naozajstný obor medzi krbovými pecami. Má väčšie ohnisko ako jej predchodcovia a rovnako aj väčšie rozmery, vďaka čomu je jej výkon a akumulačná schopnosť vyššia. Horizontálne presklenie ohniska osvieti počas horenia celú miestnosť a mastencový obklad je dáva krásny prírodný vzhľad. Mella je dostupná v dvoch výškových prevedeniach 1450mm a 1900mm a v štyroch povrchových úpravách Classic, Grafia, Nobile a Unica.

zistiť viac »
Mella
Krbové kachle Tulikivi Palas 18 Nobile

Palas

Tulikivi Palas je moderná krbová pec s trojstranným presklením ohniska. Ohnisko sa otvára vysunutím smerom nahor, takže v okolí pece nie je potrebný žiadny priestor navyše na jej otváranie. Palas má v sebe zabudovanú krbovú vložku, ktorá je obstavaná mastencovými blokmi. Výška krbovej pece Palas je 1840mm a je dostupná v štyroch povrchových prevedeniach Classic, Grafia, Nobile a Unica.

Tulikivi Palas je moderná krbová pec s trojstranným presklením ohniska. Ohnisko sa otvára vysunutím smerom nahor, takže v okolí pece nie je potrebný žiadny priestor navyše na jej otváranie. Palas má v sebe zabudovanú krbovú vložku, ktorá dáva peci možnosť rýchleho a intezívneho ohrevu a masívny mastencový obklad zvyšuje jej akumulačnú schopnosť. Dodatočné zvýšenie akumulačnej schopnosti sa dá vyriešiť vložením mastencových blokov nad ohnisko pece. Palas je dostupná vo výške 1840mm a v štyroch povrchových prevedeniach Classic, Grafia, Nobile a Unica.

zistiť viac »
Palas

Sídlo a showroom Podbrezová

TALC s.r.o.,
Štiavnička 673/77,
976 81 Podbrezová

Telefón:
+421 904 945 888
+421 904 945 777

Email:
info@talc.sk

Showroom Pezinok

TALC s.r.o.,
Bernolákova 2,
902 01 Pezinok

Telefón:
+421 911 673 771
+421 904 945 888

Email:
info-ba@talc.sk