Logo Tulikivi
Telefón : +421 904 945 888, Email: info@talc.sk
Telefón : +421 904 945 888,
Email: info@talc.sk

Referencie

 • TU1000T/50 - Pezinok

  Hľadal som ideálne vyhriatie chaty v zime , po skúsenostiach s krbovou vložkou ktorá neprimerane prekurovala priestor a poschodie na saunu som po zvažovaní a referenciách šiel do pece od Tulikivi , teplo v priestore je príjemne rozložené , v horenej časti sauna nehrozí , neľutujem ani vyššie náklady ktoré sa aj rozložia do spotreby dreva ktorá je výrazne nižšia , páni s Talcu mi spravili projekt ktorý perfektne zrealizovali , v neposlednom rade je pec esteticky doplnok , ten kto ma rad kvalitu estetiku a funkčnosť si príde na svoje :)

 • KTU1410/92 - Bratislava

  Pec Tulikivi je presne to, co sme do nasho domu potrebovali na dotvorenie atmosfery domova pocas zimnych vecerov. Blkotajuci ohen, ktory obyvacku neprehrieva a teplo vyzaruje postupne je neporovnatelny s klasickym krbom, ktory Vam miestnost rychlo prehreje a nasledne nahle vychladne.

 • Sarmi/C - Nitra

  Niekedy sa realita s predstavami od prvého kontaktu na výstave s hociktorým produktom nenaplní. Ale v prípade Tulikivi pece, ktorú sme objednali sa moje predstavy o priestorovom designe, pôžitku, ale hlavne užitočnosti naplnili na maximum. Rozhodol som sa hlavne na základe toho, že sa jedná o kachľovú pec, ktorá je typovo na trhu už generácie a teda o princípoch, výhodách a nevýhodách fungovania ma predajcovia nemuseli ani dlho presviedčať. Môžem povedať, že kusovo sa jednalo o jednu z najdrahších investícií v rámci výstavby rodinného domu, ale jednoznačne jedna z najlepších.
  Na záver jedna poznámka, ak by sme sa xceli baviť o návratnosti investícii, tá je podľa mňa možná, len pri riadnom využívaní pece. Ja počas zimnej sezóny, keď som doma (resp. manželka) kúril minimálne 5-6 dní do týždňa. Efekt, ktorý sa prejavil na účte za elektrinu (pretože ja vykurujeme RD elektricky) ma neuveriteľne prekvapil.

 • TU1450/1 / Belá Dulice

  Po niekoľko ročnom využívaní krbu ako doplnkového zdroja tepla sme hľadali efektívnejší spôsob. Po analýze rôznych možnosti sme sa rozhodli pre mastencovú pec spoločnosti Tulikivi a konzultovali optimálnu možnosť typu a kapacity so zastúpením spoločnosti na Slovensku. Jej analýza vykurovaného priestoru viedla k návrhu optimálnych typov a bolo len na nás ktorý typ kachli si vyberieme. Po podpísaní zmluvy v dohodnutých termínoch prebehli všetky práce spojené s prípravou, stavbou a následných doplnkových úpravách. Všetky práce boli vykonané k našej spokojnosti a v žiadnej etape neboli žiadne reklamácie. Zástupcovia spoločnosti uskutočnili prvé kúrenie a po dôkladnom poučení sme realizovali skúšobnú prevádzku. Po viac ako 2-oj ročnom používaní konštatujeme že naše rozhodnutie bolo správne čo potvrdzujú aj úspory nákladov spojených s vykurovaním, ktoré sa blížia k 20%. Rozhodujúce však je dodržiavanie návodu na prevádzku a kvalita paliva.

 • Valkia - Horná Maríková

  V prvom rade chcem vyzdvihnúť profesionálny prístup pánov z Talcu. Od prvotného návrhu, konzultácie cez realizáciu- zhotovenie pece až po zaškolenie užívania sme sa stretli z profesionálnym prístupom na Slovensku málo vídaným. Mastencovú pec Tulikivi od Talcu užívame s rodinkou na chate už druhú zimu a musím vyjadriť absolútnu spokojnosť. Fascinujúca je jej akumulačná schopnosť, ktorá nám poskytne po správnom zakúrení na celý víkend príjemné teplo- domova :-). Ako architekt musím kvitovať jej dizajnové prevedenie. Piecka VALKIA výborne interiér našej modernej chaty dotvorila a osviežila.

Sídlo a showroom Podbrezová

TALC s.r.o.,
Štiavnička 673/77,
976 81 Podbrezová

Telefón:
+421 904 945 888
+421 904 945 777

Email:
info@talc.sk

Showroom Pezinok

TALC s.r.o.,
Bernolákova 2,
902 01 Pezinok

Telefón:
+421 911 673 771
+421 904 945 888

Email:
info-ba@talc.sk