Logo Tulikivi
Telefón : +421 904 945 888, Email: info@talc.sk
Telefón : +421 904 945 888,
Email: info@talc.sk

Kolekcia Tulikivi Karelia Colors

Kolekcia pecí Karelia s keramickým povrchom je novinka z produkcie TULIKIVI. Kopíruje požiadavky časti zákazníkov, aby akumulačná pec mala vlastnosti mastencovej pece, avšak s keramickým povrchom. Technikom v spoločnosti Tulikivi sa to podarilo na jednotku. Navrhli tenký keramický obklad zo sintrovaného kameňa s minimálnym počtom spojov. Keramický obklad nelimituje akumulačnú schopnosť pecí, ktorá je daná masívnym mastencovým jadrom.

Pece, ktoré majú možnosť voľby takéhoto obkladu sú: KOLI, RAITA, SARAMO a PETRO. V ponuke sú dva typy čierneho a tri typy bieleho obkladu.

Pece s keramickým obkladom sú vďaka svojmu nízkemu menovitému výkonu a dlhej akumulačnej schopnosti vodné hlavne do nízkoenergetických a pasívnych stavieb s moderne ladeným interiérom.


Možnosti kolekcie Tulikivi Karelia Colors

Mastencová pec s keramickým obkladom Tulikivi Koli 21 Lux White

Koli & Koli S

Koli s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým jadrom a keramickým obkladom. Je dostupná v užšej variante v dvoch výškových prevedeniach a v širšej variante, v troch výškových variantoch. Na výber je dostupných až päť rôznych druhov keramického obkladu.

Koli s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým jadrom, ktorý dáva peci unikátnu akumulačnú schopnosť a keramickým obkladom, ktorý umožňuje ponúknuť zákazníkom širšiu škálu farebnosti povrchu. Je dostupná v užšej (650mm) variante v dvoch výškových prevedeniach a v širšej (950mm) variante v troch výškových prevedeniach. Na dvierkach je dvojité presklenie a menovitý výkon je vhodný aj pre pasívne a nízkoenergetické domy. Na výber je dostupných až päť rôznych druhov keramického obkladu.

zistiť viac »
Koli & Koli S
Mastencová pec s keramickým obkladom Tulikivi Raita S 18 2D Structure Black

Raita & Raita S

Raita s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým jadrom a keramickým obkladom. Je dostupná v užšej (800mm) variante v dvoch výškových prevedeniach a v širšej (1100mm) variante v troch výškových prevedeniach. Širšia varianta je v ponuke aj vo verzii TRIO, ktorá má delené priečelie súbežne s dvierkami. Na výber je dostupných až päť rôznych druhov keramického obkladu.

Raita s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým jadrom, ktorý dáva peci unikátnu akumulačnú schopnosť a keramickým obkladom, ktorý umožňuje ponúknuť zákazníkom širšiu škálu farebnosti povrchu. Je dostupná v užšej (800mm) variante v dvoch výškových prevedeniach a v širšej (1100mm) variante v troch výškových prevedeniach. Širšia varianta je v ponuke aj vo verzii TRIO, ktorá má delené priečelie súbežne s dvierkami. Na dvierkach je dvojité presklenie a menovitý výkon je vhodný aj pre pasívne a nízkoenergetické domy. Na výber je dostupných až päť rôznych druhov keramického obkladu.

zistiť viac »
Raita & Raita S
Mastencová pec s keramickým obkladom Tulikivi Saramo S 21 Satin Black

Saramo & Saramo S

Saramo s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým a keramickým obkladom. Je dostupná v užšej variante v dvoch výškových prevedeniach a v širšej variante v troch výškových prevedeniach. Na výber je dostupných až päť rôznych druhov keramického obkladu.

Saramo s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým jadrom, ktorý dáva peci unikátnu akumulačnú schopnosť a keramickým obkladom, ktorý umožňuje ponúknuť zákazníkom širšiu škálu farebnosti povrchu. Je dostupná v užšej (950mm) variante v dvoch výškových prevedeniach a v širšej (1250mm) variante v troch výškových prevedeniach. Na dvierkach je dvojité presklenie a menovitý výkon je vhodný aj pre pasívne a nízkoenergetické domy. Na výber je dostupných až päť rôznych druhov keramického obkladu.

zistiť viac »
Saramo & Saramo S
Mastencová pec s keramickým obkladom Tulikivi Petro 21 Structure White

Petro

Pec Petro s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým jadrom, schopnosť a keramickým obkladom. Je to prvá masívna akumulačná pec svojho druhu s rohovým presklením ohniska. Petro vďaka svojej konštrukcii dosahuje akumulačnú schopnosť viac ako 40 hodín. Petro je dostupná v troch výškových prevedeniach a v piatich rôznych keramických obloženiach.

Pec Petro s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým jadrom, schopnosť a keramickým obkladom. Je to prvá masívna akumulačná pec svojho druhu s rohovým presklením ohniska. Petro je možné umiestniť do ktorejkoľvek časti miestnosti, keďže presklenie ohniska môže byť ako do ľavej tak aj do pravej strany pece. Petro vďaka svojej konštrukcii dosahuje akumulačnú schopnosť viac ako 40 hodín. Petro je dostupná v troch výškových prevedeniach a v piatich rôznych keramických obloženiach.

zistiť viac »
Petro

Sídlo a showroom Podbrezová

TALC s.r.o.,
Štiavnička 673/77,
976 81 Podbrezová

Telefón:
+421 904 945 888
+421 904 945 777

Email:
info@talc.sk

Showroom Pezinok

TALC s.r.o.,
Bernolákova 2,
902 01 Pezinok

Telefón:
+421 911 673 771
+421 904 945 888

Email:
info-ba@talc.sk