Dizajn

Image description

 

Najkompexnejší sortiment výrobkov na trhu

Tulikivi má veľmi široký sortiment výrobkov. V ponuke máme dizajny pecí, ktoré sa hodia tak do tradičných, ako aj moderných interiérov a Váš domov si zanechá svoj štýl.

V našej rodine pecí Tulikivi sú modely s modernými líniami a vela tradičných nadčasových klasík. Či sa chcete vyhrievať v teple alebo len jednoducho milujete dívať sa do ohňa, nájdete si viac než dosť alternatív. Pre Váš vkusu v interiérovom dizajne a Váš domov si ľahko nájdete ten správny z našich dizajnov.

 

Technológia vo vnútri pecí

Naše pece nie sú len pekné navonok, vo vnútri sú plné technických vylepšení. K našim štandardným stavebnicovým peciam je možné pridať rôzne doplnky ako lavice a policové diely. Môžete si dokonca navrhnúť pec na mieru, ktorá bude vyhovovať Vašim špecifickým požiadavkam.

 

Dvierka

Pece Tulikivi majú krásne, odolné dvierka vyrobené z liatiny a ohňovzdorného keramického skla. Dvierka majú patentovaný systém prúdenia horúceho vzduchu, ktorý napomáha čistému spaľovaniu a zachováva dvierka čisté. Dvierka Tulikivi sa otvárajú a zatvárajú ticho a hladko. Vysoké a široké presklenie vytvorí príjemné teplé prostredie.