Logo Tulikivi
Telefón : +421 904 945 888, Email: info@talc.sk
Telefón : +421 904 945 888,
Email: info@talc.sk

Voliteľné príslušenstvo

Elektrická špirála

Mastencovú pec TULIKIVI je možné ohrievať aj pomocou elektriky, zabudovaním elektrických špirál do bočných stien pece. Zabudovanie špirál je možné takmer do všetkých modelov mastencových pecí Tulikivi.

Image description

Výhodou elektrických špirál je ich využitie v prípade, že nie ste doma a chcete, aby pec ohrievala Váš dom, prípadne pri nízkej cene elektrického prúdu vo vybraných hodinách počas dňa.

Ohrev pomocou elektrických špirál je dokonca možný aj počas kúrenia drevom.

Tulikivi Color

Sada Tulikivi COLOR zahrňuje všetky potrebné doplnky pre natrenie mastencových pecí Tulikivi. Momentálne je voliteľný farebný náter v prevedení biela, alebo antracitovo čierna farba. Náter Tulikivi COLOR sa dá aplikovať na ktorýkoľvek model z našej ponuky, okrem modelov, ktoré majú na svojom vonkajšom povrchu mastenec v lámanom prevedení.

Náterový systém Tulikivi COLOR si môžete tiež objednať vrátane jeho aplikácie. V takomto prípade celú prácu urobí profesionálny certifikovaný montážnik Tulikivi. Táto služba zahrňuje očistenie povrchu mastencovej peci, demontáž a následnú montáž dvierok ohniska, vyčistenie a opravu spojov a samotnú aplikáciu systému Tulikivi COLOR.

V prípade poničení nebo znečistenia natreného povrchu pece, je možné vzniknuté vady ľahko opraviť.

Prístavby, lavice a zásobníky na drevo

Prírodný mastenec môže byť použitý ako dekoratívny prvok v interiéru, na podlahe či stenách. Mastencová dlažba pred pecou skvele doplňuje dizajn peci a zároveň chráni podlahu pred prípadnými iskrami.

Mastencové prístavby v podobe lavíc, podstavcov, alebo zásobníka na drevo sú žiadané hlavne pri rustikálnom prevedení pecí. V prípade, že v okolí pece máte dostatočný priestor a radi by ste ten priestor vyplnili vhodným doplnkom, pripravíme pre Vás návrh vhodných variant obstavby pece podľa vašej predstavy.

Pripojenie na komín

Pokiaľ ešte nemáte komín, je dobré sa predbežne poradiť s Vašim predajcom Tulikivi ohľadne napojenia. Tým sa vyhnete komplikáciám s pripojením vybraného modelu mastencovej pece TULIKIVI na komín.

Horné alebo dolné pripojenie na komín?

Pece majú možnosť ako spodného tak aj vrchného pripojenia na komín. Voľba pripojenia závisí od umiestnenia a parametrov komína a želaného umiestnenia mastencovej pece. Váš Tulikivi predajca vždy určí najvhodnejšie a funkčné pripojene na komín.


Sídlo a showroom Podbrezová

TALC s.r.o.,
Štiavnička 673/77,
976 81 Podbrezová

Telefón:
+421 904 945 888
+421 904 945 777

Email:
info@talc.sk

Showroom Pezinok

TALC s.r.o.,
Bernolákova 2,
902 01 Pezinok

Telefón:
+421 911 673 771
+421 904 945 888

Email:
info-ba@talc.sk