Logo Tulikivi
Telefón : +421 904 945 888, Email: info@talc.sk
Telefón : +421 904 945 888,
Email: info@talc.sk

Modelový rad Tulikivi Saramo & Saramo S s keramickým obkladom

Pec Saramo s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým jadrom, ktorý dáva peci unikátnu akumulačnú schopnosť a keramickým obkladom, ktorý umožňuje ponúknuť zákazníkom širšiu škálu farebnosti povrchu.

Saramo je masívna akumulačná pec, ktorá bude dominantou moderne ladených interiérov. Je určená do stredne veľkých a veľkých priestorov, alebo otvorených galérií. Má veľké obdĺžnikové presklenie ohniska a moderný dizajn. Pec Saramo je dostupná v užšej (950mm) variante v dvoch výškových prevedeniach a v širšej (1250mm) variante v troch výškových prevedeniach. Na dvierkach je dvojité presklenie a menovitý výkon je vhodný aj pre pasívne a nízkoenergetické domy.

V ponuke sú dva typy čierneho obkladu: saténovo matný povrch a zdrsnený matný povrch a tri typy bieleho obkladu: lesklý povrch, saténovo matný povrch a zdrsnený matný povrch.

Na kúrenie je možné použiť drevo, brikety a pelety. Pec sa môže postaviť aj s automatickým systémom regulácie spaľovania. Do ohniska sa môže po dohorení vložiť nerezový rošt, na ktorom sa dajú pripraviť chutné pokrmy. Všetky modely sa dajú realizovať s pripojením na externý prívod vzduchu a rovnako aj s prívodom vzduchu z interiéru.


Varianty modelového radu Saramo & Saramo S s keramickým obkladom


Kolekcia Tulikivi Karelia Colors

Karelia sú elegantné a inteligentné akumulačné mastencové pece perfektne sa hodiace do nízkoenergetických a pasívnych domov. Vzhľad pecí Karelia je moderný s veľkým presklením ohniska. Táto kolekcia má dvierka ohniska s bezpečným, odvetraným dvojitým sklom, vyvinutým spoločnosťou Tulikivi. Atraktívnosť kolekcie Karelia je zabezpečná variabilitou povrchového prevedenia, možnosťou voľby rôznych výšok jednotlivých modelov ako aj možnosťou obojstranného presklenia ohniska.

Mastencové pece z tejto skupiny je možné napojiť na systém teplovodného kúrenia. Kúrenie v peciach Tulikivi kolekcie Karelia je veľmi jednoduché a kúriť v nich je možné nielen drevom, drevenými briketami ale dokonca aj drevenými peletami. Inovatívna technológia spaľovania zaisťuje, že pece Tulikivi dosahujú vysokú účinnosť a rovnomerné odovzdávanie tepla pri malej spotrebe dreva. Štýlové akumulačné pece spĺňajú tie najprísnejšie svetové emisné normy.


Možnosti kolekcie Tulikivi Karelia Colors

Mastencová pec s keramickým obkladom Tulikivi Koli 21 Lux White

Koli & Koli S

Koli s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým jadrom a keramickým obkladom. Je dostupná v užšej variante v dvoch výškových prevedeniach a v širšej variante, v troch výškových variantoch. Na výber je dostupných až päť rôznych druhov keramického obkladu.

Koli s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým jadrom, ktorý dáva peci unikátnu akumulačnú schopnosť a keramickým obkladom, ktorý umožňuje ponúknuť zákazníkom širšiu škálu farebnosti povrchu. Je dostupná v užšej (650mm) variante v dvoch výškových prevedeniach a v širšej (950mm) variante v troch výškových prevedeniach. Na dvierkach je dvojité presklenie a menovitý výkon je vhodný aj pre pasívne a nízkoenergetické domy. Na výber je dostupných až päť rôznych druhov keramického obkladu.

zistiť viac »
Koli & Koli S
Mastencová pec s keramickým obkladom Tulikivi Raita S 18 2D Structure Black

Raita & Raita S

Raita s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým jadrom a keramickým obkladom. Je dostupná v užšej (800mm) variante v dvoch výškových prevedeniach a v širšej (1100mm) variante v troch výškových prevedeniach. Širšia varianta je v ponuke aj vo verzii TRIO, ktorá má delené priečelie súbežne s dvierkami. Na výber je dostupných až päť rôznych druhov keramického obkladu.

Raita s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým jadrom, ktorý dáva peci unikátnu akumulačnú schopnosť a keramickým obkladom, ktorý umožňuje ponúknuť zákazníkom širšiu škálu farebnosti povrchu. Je dostupná v užšej (800mm) variante v dvoch výškových prevedeniach a v širšej (1100mm) variante v troch výškových prevedeniach. Širšia varianta je v ponuke aj vo verzii TRIO, ktorá má delené priečelie súbežne s dvierkami. Na dvierkach je dvojité presklenie a menovitý výkon je vhodný aj pre pasívne a nízkoenergetické domy. Na výber je dostupných až päť rôznych druhov keramického obkladu.

zistiť viac »
Raita & Raita S
Mastencová pec s keramickým obkladom Tulikivi Saramo S 21 Satin Black

Saramo & Saramo S

Saramo s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým a keramickým obkladom. Je dostupná v užšej variante v dvoch výškových prevedeniach a v širšej variante v troch výškových prevedeniach. Na výber je dostupných až päť rôznych druhov keramického obkladu.

Saramo s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým jadrom, ktorý dáva peci unikátnu akumulačnú schopnosť a keramickým obkladom, ktorý umožňuje ponúknuť zákazníkom širšiu škálu farebnosti povrchu. Je dostupná v užšej (950mm) variante v dvoch výškových prevedeniach a v širšej (1250mm) variante v troch výškových prevedeniach. Na dvierkach je dvojité presklenie a menovitý výkon je vhodný aj pre pasívne a nízkoenergetické domy. Na výber je dostupných až päť rôznych druhov keramického obkladu.

zistiť viac »
Saramo & Saramo S
Mastencová pec s keramickým obkladom Tulikivi Petro 21 Structure White

Petro

Pec Petro s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým jadrom, schopnosť a keramickým obkladom. Je to prvá masívna akumulačná pec svojho druhu s rohovým presklením ohniska. Petro vďaka svojej konštrukcii dosahuje akumulačnú schopnosť viac ako 40 hodín. Petro je dostupná v troch výškových prevedeniach a v piatich rôznych keramických obloženiach.

Pec Petro s keramickým obkladom je moderná akumulačná pec s masívnym mastencovým jadrom, schopnosť a keramickým obkladom. Je to prvá masívna akumulačná pec svojho druhu s rohovým presklením ohniska. Petro je možné umiestniť do ktorejkoľvek časti miestnosti, keďže presklenie ohniska môže byť ako do ľavej tak aj do pravej strany pece. Petro vďaka svojej konštrukcii dosahuje akumulačnú schopnosť viac ako 40 hodín. Petro je dostupná v troch výškových prevedeniach a v piatich rôznych keramických obloženiach.

zistiť viac »
Petro

Sídlo a showroom Podbrezová

TALC s.r.o.,
Štiavnička 673/77,
976 81 Podbrezová

Telefón:
+421 904 945 888
+421 904 945 777

Email:
info@talc.sk

Showroom Pezinok

TALC s.r.o.,
Bernolákova 2,
902 01 Pezinok

Telefón:
+421 911 673 771
+421 904 945 888

Email:
info-ba@talc.sk