Logo Tulikivi
Telefón : +421 904 945 888, Email: info@talc.sk
Telefón : +421 904 945 888,
Email: info@talc.sk

Akumulačné pece Karelia – moderný dizajn a tradícia

K rodinnému alebo víkendovému domu si automaticky priraďujeme aj modernú pec, vďaka ktorej sa dá nielen ušetriť na vykurovaní, ale aj dotvoriť tú správnu atmosféru domova. Akumulačné pece Karelia patria medzi najobľúbenejšie a niet sa prečo diviť.  


Dizajn akumulačných pecí si určíte sami

Okrem toho, že s akumulačnou pecou získate zdroj príjemného sálavého tepla, vás poteší aj ekonomická stránka vykurovania, a preto sú pece Tulikivi Karelia ideálnym vykurovacím telesom do pasívnych a nízkoenergetických obydlí. Ak máte záujem prostredníctvom pece dostať teplo aj do radiátorov alebo systému podlahového vykurovania, jednoducho si vyžiadate pec s teplovodným výmenníkom a vykúrite tak úplne celú domácnosť. Pri akumulačných peciach Karelia vás poteší aj to, že si sami zvolíte, akú budú mať výšku, šírku, prevedenie dvierok (napr. štvorcové, obdĺžnikové, obojstranné) či aký vzor ozdobí mastencové obloženie pece.

Náhľad do kolekcií modelov pecí Karelia

Aby bol váš výber ešte viac uľahčený, produkty Tulikivi Karelia sú zatriedené na základe výrazných znakov do kolekcií. Či vašu domácnosť alebo hotelovú halu ozdobí masívna akumulačná pec, alebo zaoblená rustikálna pec, je len otázka interiérového dizajnu. Akumulačné pece vo vašich obydliach predstavujú výrazný dekoračný prvok, ktorý je zároveň aj praktický. Fínsky mastenec použitý pri výrobe pecí Karelia je vynikajúco tepelne vodivý a teplo sála aj dlho po tom, ako vyhasne oheň. Na pec môžete dokonca položiť dlaň a nepopálite sa. Toto je presne tá pec, akú hľadajú mnohé domácnosti s malými deťmi. Či vás na akumulačných peciach Karelia zláka veľké moderné presklenie, alebo rozmanité povrchové úpravy mastenca (hladké, štruktúrované, lámaný kameň), mohutnosť, zaoblené hrany, kónicky zakončená vrchná časť pece, vrchné rímsy, alebo členitá podstava, so svojou akumulačnou pecou si zabezpečíte zdravé teplo vo svojom dome na celé desaťročia.Tulikivi Karelia sa zmieri aj s briketami

Jedným z dôvodov, prečo sa mnohí rozhodujú práve pre pece Tulikivi Karelia, je aj fakt, že okrem dreva ich môžete „nakŕmiť“ i drevenými briketami či dokonca peletami. Radostná správa pre každého, kto si nevie predstaviť, že by na svojom pozemku rok čo rok štiepal a skladoval drevené polená. Vedeli ste, že vďaka vykurovaniu drevom ste mimoriadne ohľaduplní k nášmu životnému prostrediu? Drevo je obnoviteľný prírodný zdroj a navyše jeho efektívnym spaľovaním preniká do ovzdušia iba minimum emisií. Vykurovanie drevom je navyše šetrné aj k našim peňaženkám, pretože drevo je stále lacnejšie ako plyn alebo elektrická energia. Akumulačné pece Karelia vám sľubujú za minimum dreva veľkú dávku tepla. Prezrite si našu ponuku akumulačných pecí Tulikivi a nájdite si svojho favorita.

Sídlo a showroom Podbrezová

TALC s.r.o.,
Štiavnička 673/77,
976 81 Podbrezová

Telefón:
+421 904 945 888
+421 904 945 777

Email:
info@talc.sk

Showroom Pezinok

TALC s.r.o.,
Bernolákova 2,
902 01 Pezinok

Telefón:
+421 911 673 771
+421 904 945 888

Email:
info-ba@talc.sk