Logo Tulikivi
Telefón : +421 904 945 888, Email: info@talc.sk
Telefón : +421 904 945 888,
Email: info@talc.sk

Modelový rad Tulikivi Vaala

Vaala je ťažká akumulačná keramická pec bez krbovej vložky. Je menším variantom pece Kalla avšak s rovnakým dizajnom a veľmi podobnými tepelnými parametrami. Pec Vaala je dostupná v troch výškových prevedeniach a v širokej škále povrchových úprav. V1 je s omietnutým povrchov v 4 možných farebných prevedeniach. V2 je kombinácia omietnutého povrchu s keramickým obkladom na priečelí. V3 je keramický obklad na celom povrchu v 8 možných farebných prevedeniach. V4 je veľkoformátový keramický obklad v 8 možných farebných prevedeniach. Vnútro pece je postavené zo špeciálnej akumulačnej a zároveň žiaruvzdornej keramiky s názvom Celzius. Akumulačná schopnosť pece Valla po dohorení je približne 20 hodín. Na kúrenie je možné použiť drevo a brikety. Pec je možné postaviť s pripojením na externý prívod vzduchu a rovnako aj s prívodom vzduchu z interiéru.


Varianty modelového radu Vaala


Kolekcia keramických pecí Tulikivi

Kolekcia keramických akumulačných pecí Tulikivi prináša nové atraktívne riešenia ohrevu Vášho domu. Keramické pece nemajú v sebe zabudovanú krbovú vložku a teda fungujú výlučne na princípe dlhodobého sálavého vykurovania. V ponuke sú 4 rôzne modely s moderným vzhľadom. Finálna povrchová úprava môže byť omietka v 4 farebných prevedeniach, alebo keramický obklad v 8 farebných prevedeniach, prípadne ich kombinácia.

Kvalitné a prepracované materiály perfektne znášajú veľké teplotné rozdiely. Keramické pece sú postavené z materiálu Celsius, ktorý obsahuje sekundárne spracovanú keramiku. Materiál Celsius má podobné vlastnosti ako mastenec a preto viete aj keramickú pec ohriať v priebehu 2-3 hodín kúrenia a akumulačná schopnosť Keramických pecí Tulikivi je približne 20 hodín.


Možnosti kolekcie keramických pecí Tulikivi

Keramická pec Tulikivi Kalla 1800 V4

Kalla

Kalla je ťažká akumulačná keramická pec bez krbovej vložky. Veľké presklenie ohniska, moderný vzhľad a keramický povrch s minimálnym počtom spojov ju robia veľmi atraktívnou a žiadanou. Pec Kalla je dostupná v troch výškových prevedeniach a v širokej škále povrchových úprav.

Kalla je ťažká akumulačná keramická pec bez krbovej vložky. Veľké presklenie ohniska, moderný vzhľad a keramický povrch s minimálnym počtom spojov ju robia veľmi atraktívnou a žiadanou. Pec Kalla je dostupná v troch výškových prevedeniach a v širokej škále povrchových úprav. Na povrchu pece môže byť omietka v 4 farebných prevedeniach, alebo keramický obklad v 8 farebných prevedeniach, prípadne ich kombinácia. Vnútro pece je postavené zo špeciálnej akumulačnej a zároveň žiaruvzdornej keramiky s názvom Celzius. Akumulačná schopnosť pece Kalla po dohorení je približne 20 hodín.

zistiť viac »
Kalla
Keramická pec Tulikivi Nuuta 2100 V4

Nuuta

Nuuta je rohová akumulačná keramická pec bez krbovej vložky. Pec Nuuta je dostupná v troch výškových prevedeniach a v širokej škále povrchových úprav s omietnutým povrchom v 4 farebných variantách a s keramickým povrchom s 8 farebnými možnosťami.

Nuuta je rohová akumulačná keramická pec bez krbovej vložky. Veľkosťou ohniska a prevedením je veľmi podobná peci Vaala s veľmi podobnými tepelnými parametrami. Pec Nuuta je dostupná v troch výškových prevedeniach a v širokej škále povrchových úprav. Na povrchu pece môže byť omietka v 4 farebných prevedeniach, alebo keramický obklad v 8 farebných prevedeniach, prípadne ich kombinácia. Vnútro pece je postavené zo špeciálnej akumulačnej a zároveň žiaruvzdornej keramiky s názvom Celzius. Akumulačná schopnosť pece Nuuta po dohorení je približne 20 hodín.

zistiť viac »
Nuuta
Keramická pec Tulikivi Vaala 1800 V4

Vaala

Valla je ťažká akumulačná keramická pec bez krbovej vložky. Pec Kalla je dostupná v troch výškových prevedeniach a v širokej škále povrchových úprav s omietnutým povrchom v 4 farebných variantách a s keramickým povrchom s 8 farebnými možnosťami.

Vaala je ťažká akumulačná keramická pec bez krbovej vložky. Je menším variantom pece Kalla avšak s rovnakým dizajnom a veľmi podobnými tepelnými parametrami. Pec Vaala je dostupná v troch výškových prevedeniach a v širokej škále povrchových úprav. Na povrchu pece môže byť omietka v 4 farebných prevedeniach, alebo keramický obklad v 8 farebných prevedeniach, prípadne ich kombinácia. Vnútro pece je postavené zo špeciálnej akumulačnej a zároveň žiaruvzdornej keramiky s názvom Celzius. Akumulačná schopnosť pece Valla po dohorení je približne 20 hodín.

zistiť viac »
Vaala

Sídlo a showroom Podbrezová

TALC s.r.o.,
Štiavnička 673/77,
976 81 Podbrezová

Telefón:
+421 904 945 888
+421 904 945 777

Email:
info@talc.sk

Showroom Pezinok

TALC s.r.o.,
Bernolákova 2,
902 01 Pezinok

Telefón:
+421 911 673 771
+421 904 945 888

Email:
info-ba@talc.sk