Logo Tulikivi
Telefón : +421 904 945 888, Email: info@talc.sk
Telefón : +421 904 945 888,
Email: info@talc.sk

Modelový rad Tulikivi Lentua

Lentua je rohová akumulačná keramická pec s rúrou na pečenie. Veľkosťou ohniska a prevedením je veľmi podobná peci Vaala a Nuuta. Pec Lentua je dostupná v dvoch výškových prevedeniach (180 a 210cm)a v širokej škále povrchových úprav. V1 je s omietnutým povrchov v 4 možných farebných prevedeniach. V2 je kombinácia omietnutého povrchu s keramickým obkladom na priečelí. V3 je keramický obklad na celom povrchu v 8 možných farebných prevedeniach. V4 je veľkoformátový keramický obklad v 8 možných farebných prevedeniach. Vnútro pece je postavené zo špeciálnej akumulačnej a zároveň žiaruvzdornej keramiky s názvom Celzius. Akumulačná schopnosť pece Lentua po dohorení je približne 22 hodín. Na kúrenie je možné použiť drevo a brikety. Pec je možné postaviť s pripojením na externý prívod vzduchu a rovnako aj s prívodom vzduchu z interiéru.


Varianty modelového radu Lentua


Kolekcia keramických pecí Tulikivi s rúrou na pečenie

Kolekcia keramických akumulačných pecí Tulikivi s rúrou na pečenie ponúka možnosť nielen pripraviť chutné jedlá na nezávislom zdroji tepla, ale zároveň aj možnosť ohrevu domu pomocou sálavej akumulačnej pece. V ponuke sú 3 rôzne modely. Finálna povrchová úprava môže byť omietka v 4 farebných prevedeniach, alebo keramický obklad v 8 farebných prevedeniach, prípadne ich kombinácia. Rúra na pečenie môže byť natočená smerom na kuchyňu a ohnisko smerom na obývačku, takto môže pec slúžiť ako predel oboch miestností.

Kvalitné a prepracované materiály perfektne znášajú veľké teplotné rozdiely. Keramické pece sú postavené z materiálu Celsius, ktorý obsahuje sekundárne spracovanú keramiku. Materiál Celsius má podobné vlastnosti ako mastenec a preto viete aj keramickú pec ohriať v priebehu 2-3 hodín kúrenia a akumulačná schopnosť Keramických pecí Tulikivi je približne 20 hodín.


Možnosti kolekcie keramických pecí Tulikivi s rúrou na pečenie

Keramická pec s rúrou na pečenie Tulikivi Jalanti 2100 V4

Jalanti

Jalanti je masívna rohová akumulačná keramická pec s rúrou na pečenie. Spomedzi keramických pecí Tulikivi je najväčšia a najmasívnejšia. Hodí sa na ohrev priestoru o rozlohe 50-100m2. Pec Jalanti je dostupná v troch výškových prevedeniach (180, 210 a 240cm)a v širokej škále povrchových úprav.

Jalanti je masívna rohová akumulačná keramická pec s rúrou na pečenie. Spomedzi keramických pecí Tulikivi je najväčšia a najmasívnejšia. Hodí sa na ohrev priestoru o rozlohe 50-100m2. Rúra na pečenie je navrhnutá z bočnej strany, preto hlavné ohnisko môže byť otočené smerom do obývacej miestnosti a rúra na pečenie smerom na kuchyňu. Pec Jalanti je dostupná v troch výškových prevedeniach (180, 210 a 240cm)a v širokej škále povrchových úprav.

zistiť viac »
Jalanti
Keramická pec s rúrou na pečenie Tulikivi Lentua 1800 V4

Lentua

Lentua je rohová akumulačná keramická pec s rúrou na pečenie. Veľkosťou ohniska a prevedením je veľmi podobná peci Vaala a Nuuta. Pec Lentua je dostupná v dvoch výškových prevedeniach (180 a 210cm)a v širokej škále povrchových úpravs omietnutým povrchom v 4 farebných variantách a s keramickým povrchom s 8 farebnými možnosťami.

Lentua je rohová akumulačná keramická pec s rúrou na pečenie. Veľkosťou ohniska a prevedením je veľmi podobná peci Vaala a Nuuta. Pec Lentua je dostupná v dvoch výškových prevedeniach (180 a 210cm)a v širokej škále povrchových úprav. Na povrchu pece môže byť omietka v 4 farebných prevedeniach, alebo keramický obklad v 8 farebných prevedeniach, prípadne ich kombinácia. Vnútro pece je postavené zo špeciálnej akumulačnej a zároveň žiaruvzdornej keramiky s názvom Celzius. Akumulačná schopnosť pece Lentua po dohorení je približne 22 hodín.

zistiť viac »
Lentua
Keramická pec s rúrou na pečenie Tulikivi Mustio 1800 V4

Mustio

Mustio je masívna rohová akumulačná keramická pec s rúrou na pečenie. Veľkosťou ohniska a prevedením je veľmi podobná peci Kalla. Pec Mustio je dostupná v dvoch výškových prevedeniach (180 a 210cm)a v širokej škále povrchových úprav s omietnutým povrchom v 4 farebných variantách a s keramickým povrchom s 8 farebnými možnosťami.

Mustio je masívna rohová akumulačná keramická pec s rúrou na pečenie. Veľkosťou ohniska a prevedením je veľmi podobná peci Kalla. Pec Mustio je dostupná v dvoch výškových prevedeniach (180 a 210cm)a v širokej škále povrchových úprav. Na povrchu pece môže byť omietka v 4 farebných prevedeniach, alebo keramický obklad v 8 farebných prevedeniach, prípadne ich kombinácia. Vnútro pece je postavené zo špeciálnej akumulačnej a zároveň žiaruvzdornej keramiky s názvom Celzius. Akumulačná schopnosť pece Mustio po dohorení je približne 22 hodín.

zistiť viac »
Mustio

Sídlo a showroom Podbrezová

TALC s.r.o.,
Štiavnička 673/77,
976 81 Podbrezová

Telefón:
+421 904 945 888
+421 904 945 777

Email:
info@talc.sk

Showroom Pezinok

TALC s.r.o.,
Bernolákova 2,
902 01 Pezinok

Telefón:
+421 911 673 771
+421 904 945 888

Email:
info-ba@talc.sk